Přejít na obsah

ulivilu, těší nás!

Na začátku byla touha dostat kus Skandinávie do Čech. S tou přišel Honza. Aby se střípky spojily dohromady, chyběla k tomu pomocná ruka. Tou byla Kája. Honzu a Káju spojuje nejen rodina, ale také myšlenka, že věci kolem nás mají mít příběh. Mají být zábavné a máme k nim mít vztah. ulivilu mělo to štěstí, že potkalo správné lidi ve správný čas. Díky skandinávským designerům, přátelům, rodině a distributorům, kteří smýšlí podobně, vzniklo místo, které prezentuje náš pohled na svět.

ulivilu = život a domov

Stojíme si za tím, že nejdůležitější je, odkud věci kolem nás pocházejí. Kde to všechno začíná. Nálepka vyrobeno v, které můžete věřit. Protože nám záleží na lidech a přírodě, všechno v ulivilu je z Evropy. Kvalitní. Tak, jak to máme rádi. Od místa výroby přes postupy a materiály až po cestu k vám. Chceme být vždy o krok napřed.

Vyrobeno v Evropě

Kde to všechno začíná. Tam, kde máme jistotu, že dobro pro planetu je až na prvním místě. ulivilu nikdy nebylo a nebude původem mimo Evropu. A jsme na to pyšní.

Jsme eco-friendly

Bez přikrášlování. Používáme recyklovatelné materiály, snažíme se omezovat emise a odpady, prodáváme udržitelné produkty, které neskončí za dva měsíce v koši.

Ruční výroba

Za poctivé řemeslo dlužíme všem, kteří s námi spolupracují, obrovský dík. Nebýt jich, těžko bychom dělali to, co děláme. Bez kompromisů, eticky a správně.

Pojďte si nakoupit k večeři

Drawer Title
Pojďte dál a buďte jako doma. Dáte si cookie?

Abychom vám návštěvu v ulivilu co nejvíce zpříjemnili a poskládali pro vás nabídku přímo na míru, potřebujeme k tomu váš souhlas.

Podobné produkty