Přejít na obsah
Jak dlouho trvá dodání objednaného produktu?

Obvykle se snažíme odeslat objednávku do 1-3 pracovních dnů od potvrzení platby. Přesnější informace o očekávané době dodání najdete na stránce produktu.

Jak zboží doručujete?

Zboží doručujeme prostřednictvím služby DPD s doručením domů. V případě, že vás nazastihne kurýr doma, tak vám zásilku nechá na nejbližším místě úschovny. Další možností je také využít Zásilkovnu, která doručuje pouze do místa výdejny.

Jak mohu za objednávku zaplatit?

Přijímáme různé platební metody, včetně platebních karet, bankovního převodu a platebních bran. Při dokončování objednávky si můžete vybrat preferovanou platební metodu a postupovat podle instrukcí na stránce. Nepřijímáme platbu na dobírku.

Jak můžu změnit či stornovat objednávku?

Pokud chcete změnit či stornovat objednávku, kontaktujte nás co nejdříve. Budeme se snažit vyhovět vašemu požadavku, pokud to bude možné. Prosím, uvádějte přesné informace o objednávce (její číslo), abychom vám mohli co nejlépe pomoci.

Jak mám postupovat při reklamaci zboží?

Vaše spokojenost s našimi produkty je pro nás důležitá. Pokud zjistíte jakoukoli vadu na zboží nebo máte jiný důvod k reklamaci, kontaktujte nás co nejdříve. Poskytneme vám podrobné informace o procesu reklamace a postupu, jak situaci vyřešit.

Kde zjistím stav své objednávky?

Stav své objednávky můžete zjistit pomocí sledovacího čísla od přepravce, které vám bude poskytnuto po odeslání objednávky.

Drawer Title
Pojďte dál a buďte jako doma. Dáte si cookie?

Abychom vám návštěvu v ulivilu co nejvíce zpříjemnili a poskládali pro vás nabídku přímo na míru, potřebujeme k tomu váš souhlas.

Podobné produkty